Müzikonair Tarkan ve Ozan Çolakoğlu’ndan Stüdyo Karesi! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tarkan ve Ozan Çolakoğlu’ndan Stüdyo Karesi!

Tarkan, Ozan Çolakoğlu ile bir araya geldi.

Tarkan, Ozan Çolakoğlu ile bir araya geldi. Yeni şarkısının çalışmalarını sürdüren ünlü şarkıcı Türkiye’ye geldi. Megastar, yeni yıl öncesi çıkması planlanan tekli projesinin son rötuşları için ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu ile bir araya geldi. Daha önce birçok şarkıda ortak çalışmalar yürüten ikili, önceki gün stüdyoda buluştu. Haberi Tarkan sosyal medya hesabından ”Yakındır sabrın zaferi” notuyla duyurdu.

Hayranlarının uzun süren bekleyişini yeni bir şarkıyla bozmaya hazırlanan Tarkan, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmaya başladı.

Hayranlarının uzun süren bekleyişini yeni bir şarkıyla bozmaya hazırlanan Tarkan, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmaya başladı. Sahneleri çok özlediğini sık sık belli eden megastar, yeni şarkısı için son çalışmalarını tamamlamaya hazırlanıyor. Instagram hesabından paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, heyecandan uykularının kaçtığını söyledi. Pandemi döneminde saçlarını uzatan ve kendisini Tarzan’a benzeten Tarkan, uzun saçlarına da veda edeceğini ekledi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)