Müzikonair Tarkan’ın Merakla Beklenen Şarkısının Detayları Ortaya Çıktı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Tarkan’ın Merakla Beklenen Şarkısının Detayları Ortaya Çıktı

Yılbaşına kadar yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan Tarkan'ın yeni şarkısına dair bazı detaylar ortaya çıktı.

Yılbaşına kadar yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan Tarkan’ın yeni şarkısına dair bazı detaylar ortaya çıktı.

Şu sıralar Ozan Çolakoğlu ile stüdyoda vakit harcayan Tarkan’ın yeni şarkısının söz ve müziğine imza attığı öğrenildi. Milliyet’ten Emre Kaya’nın haberine göre, Tarkan ve Gülşen’den iş birliği bekleniyordu ancak Tarkan’ın, yeni şarkısının söz ve müziği kendisine ait. Aranjörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun üstleneceği şarkı, 2022 öncesi yayımlanacak.

Daha fazlası…

Megastar, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformunun reklam filminden 30 milyon TL aldığı iddia edilmişti.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Megastar Tarkan’la uzun soluklu bir iş birlikteliğine imza attı. Pandemi sürecinde konser ve iş birlikteliklerine ara veren Tarkan uzun soluklu bir iş birliği için Trendyol’la el sıkıştı. İlk adımı reklam filmiyle atılacak olan bu birlikteliğin devamında toplumsal fayda odaklı projeler de planlananlar arasında.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)