Müzikonair Tayfun Duygulu: Bana ‘Yerli Elvis Presley’ Diyorlardı | Müzikonair
GündemSosyal

Tayfun Duygulu: Bana ‘Yerli Elvis Presley’ Diyorlardı

Şarkıcı Tayfun Duygulu, geçtiğimiz gün eşi Bella Duygulu ile Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, tarzının Elvis Presley'ye benzetildiğini söyleyerek dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Tayfun Duygulu, geçtiğimiz gün eşi Bella Duygulu ile Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, tarzının Elvis Presley’ye benzetildiğini söyleyerek dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

54 yaşındaki ünlü popçu Tayfun Duygulu, 2020’de dünyaevine girdiği mimar eşi Bella Duygulu ile Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. 31 yıl önce giydiği deri montuyla konuşulan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Bana ‘Yerli Elvis Presley’ diyorlardı. Önce Elvis stilini kendime yakıştırdım. Yazları sıkıntı oluyor diye deri ceketin kolunu kestirdim. Hepsi duruyor halen. Kendime ait bir imaj. Bundan devam etmem lazım. Hayvanların katledilmesinden kaynaklı deride sıkıntı olsa da suni olanları kullanabilirim. Bana yakıştığını düşünüyorum.

“BİRÇOK ŞARKICIDA STİLİMİ GÖRÜYORUM”

O dönem deri firmalarından teklifler aldığını belirten ünlü isim, “Birçok şarkıcı arkadaşta stilimi görüyorum. Ben ön ayak oldum. Dünyada var olan bir stil. Motosiklet kullananlar giyiyordu. Devamı gelseydi güzel bir marka olurdu. Çok isterdim. Özel bir marka tasarımı yapmadım. Gözlük tasarımı yaptım” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu