Taylor Swift Klibinde Tepki Çeken Sahneyi Kaldırdı -
MüzikMüzik Haber

Taylor Swift Klibinde Tepki Çeken Sahneyi Kaldırdı

Geçtiğimiz hafta Midnigths isimli 18 şarkılık albümünü yayımlayan Taylor Swift, dinlenme ve satış rekorları kıran albümünde yer alan Anti-Hero isimli şarkısının video klibinde düzenlemeye gitti.

Geçtiğimiz hafta Midnigths isimli 18 şarkılık albümünü yayımlayan Taylor Swift, dinlenme ve satış rekorları kıran albümünde yer alan Anti-Hero isimli şarkısının video klibinde düzenlemeye gitti. Ünlü pop yıldızının klibindeki bir sahne ‘şişmanofobik’ ve ‘beden aşağılayıcı’ eleştirileri aldı. Swift, bunun ‘kendi kabuslarıyla ilgili’ olduğunu sosyal medya hesabından açıklasa da bir kesim tarafından lince uğradı. Ünlü şarkıcı çareyi klibi yeniden düzenlemekte buldu.

Klibin söz konusu sahnesinde Swift’in karakterlerinden biri tartıya çıktığında, tartıda ‘kilolu’ kelimesi görünüyor ve diğer karakter olumsuz anlamda başını sallıyor. Bazılarına göre bu sahne, şarkıcının içindeki eleştirmeni ve onu görmezden gelmenin ne kadar zor olduğunu gösterirken; başkalarına göre ise ‘şişmanfobik’ bir sahneydi.

Taylor Swift’in Anti-Hero şarkısının videosunda değişikliğe gidildi. Artık Apple Music’teki versiyonunun tartıda ‘kilolu’ yazan sahneyi içermiyor. Kısa bir süre sonra klip, YouTube’dan da kaldırıldı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)