Müzikonair Teoman – Nevrozumun Zindanı Video Klibi Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikRockVideo

Teoman – Nevrozumun Zindanı Video Klibi Yayında

Teoman'ın 2024 Nisan ayında dinleyicileri ile buluşturacağı “Ben, Zargana, Deus Ex Machina” adlı albümü öncesi ilk single çalışması Nevrozumun Zindanı video klibi ile yayında.

Teoman’ın 2024 Nisan ayında dinleyicileri ile buluşturacağı “Ben, Zargana, Deus Ex Machina” adlı albümü öncesi ilk single çalışması Nevrozumun Zindanı video klibi ile yayında. Procekts etiketi taşıyan şarkının söz ve müziği Teoman imzalı. Düzenlemesi Safa Hendem tarafından yapılan şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Kemal Başbuğ oturdu.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Teoman yeni şarkısı ve albümü ile ilgili şunları söyledi;

”Bu şarkı, Nisan 2024’de yayınlamayı ve son albümüm olacağını düşündüğüm, “Ben, Zargana, Deus Ex Machina” adlı albümümün ilk single’ı. Şarkı, size albümün estetik ve içerik anlamında nasıl olacağıyla ilgili bir fikir verecektir. Yani ticari bir albüm olmayacağıyla, alternatif bir albüm olacağıyla ilgili. Böyle bir albümün, şarkı yazarlığımı noktalamak için bana uygun olacağını düşündüm. Şarkılar hazır, mayıs ayında stüdyo aşaması başlayacak. Bu tarz şarkıları sevenler için beklediklerine değecek bir albüm olması için elimden geleni yapacağım.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)