TikTok, Kendi Platformu İçin Eğitim Programı Başlatıyor! -
SosyalSosyal Medya

TikTok, Kendi Platformu İçin Eğitim Programı Başlatıyor!

TikTok, yayınladığı blog yazısında kendi platformu için bir eğitim programı başlatacağının haberini verdi. 

TikTok, yayınladığı blog yazısında kendi platformu için bir eğitim programı başlatacağının haberini verdi. Eğitim programına katılan öğrencilere TikTok hakkında bilgi verilerek ne gibi pazarlama stratejileri geliştirmeleri gerektiği anlatılacak. Eğitim sonunda kişiler artık yaratıcı fikirler bulmayı ve uygulamayı öğrenmiş olacak. Böylece kendi konsept videolarını oluşturarak abone elde edebilecek.

Eğitimin ders programında; TikTok hakkında ajansların bilmesi gereken temel verilerin yer aldığı ‘TikTok 101’ dersi, pazarlama stratejilerinin nasıl olması ve sunulması gerektiğinin anlatıldığı ‘Brifing Konuşma’ dersi, içerikler için fikirlerin nasıl ortaya çıkacağı hakkında ‘Konsept Oluşturma’ dersi ve müziklerin nasıl kullanılacağı ile trend içeriklerin nasıl geliştirilebileceğinin bahsedildiği ‘Trendler ve Müzik Lisanslama’ gibi dersler yer alacak.

TikTok’un eğitim programı 19 Mayıs tarihinde başlayarak beş hafta sürecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)