Müzikonair Tolga Oltu – Kadına Şiddete Hayır Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Tolga Oltu – Kadına Şiddete Hayır Yayında

Tolga Oltu'nun Kadına Şiddete Hayır isimli çalışması yayında.

Tolga Oltu’nun Kadına Şiddete Hayır isimli çalışması yayında. Sözü ve müziği Tolga Oltu’ya ait şarkının altyapısını Berkay Öztürk hazırladı. Klibin editingi de Tolga Oltu’ya ait.

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

“Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde 6284’ü kaldıranlara inat, istanbul sözleşmesini kaldıranlara inat daha da güçlü haykırmamız gerekiyor. KADINA ŞİDDETE HAYIR diye hep birlikte bağıralım” diyen Oltu kendisini ve müzikle ilişkisini şöyle anlatıyor:

“Ben Tolga Oltu. 7 Ocak 1999 tarihinde Ankara’da doğdum. Müzik hayatım 10 yaşında elime aldığım bir klasik gitarla başladı. Üniversitede çeşitli mekanlarda canlı müzik yaptım. Sevdan Zindan Olmuş, Anlatıyorum, Umut Şarkısı ve Kadına Şiddete Hayır isimli teklilerimi yayınladım. Önümüzdeki zamanda yine teklilerim yayınlanmaya devam edecek. Asıl hayalim kendi şarkılarımı daha geniş kitlelere yayarak büyük konserlerde sevenlerimle bir araya gelmek. Şarkılarımı ağırlıklı olarak kendim yazıyorum ancak zaman zaman şair veya müzisyen arkadaşlarımla da çalışmaktan fazlasıyla keyif alıyorum. Kendimi hiçbir zaman bir tarz içine sokmamaya çalışıyorum. Bu zamanlarda bazı mekanlarda çalıp söylüyorum. Kim bilir belki yolumuz bir gün bir yerde kesişir. Daha yeni başlıyoruz.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu