Müzikonair Top Model Of Universe Dünya Finali İçin Geri Sayım Başladı | Müzikonair
GündemSosyal

Top Model Of Universe Dünya Finali İçin Geri Sayım Başladı

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan Top Model Of Universe dünya finali 5 Kasım 2023 tarihinde İstanbul‘da yapılıyor.

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan Top Model Of Universe dünya finali 5 Kasım 2023 tarihinde İstanbul‘da yapılıyor.

Yarışma Başkanı Ali Durgut bu sene yarışmaya 39 ülkenin katıldığını ve birçok ülkenin naklen yayın başvurusu yaptığını söyledi.

Top Model Of Turkey yarışmasınında sahibi olan Durgut, yarışmada birinci olan Beste Tuğçe Viran ve Oğuz Alp Güney ‘in Türkiye’yi temsil edeceğini açıkladı.

Her sene Türkiye finalinde derece gençlerimizi uluslararası platformlara taşıyan Ali Durgut, Top Model Of Universe dünya finalinde 15 international jüri ve Türkiye’den sektörün önemli isimlerinden seçilen beş önemli ismin yer alacağını söyledi.

Bu isimlerden biri, Müzikonair CEO’su Özcan Beylan yarışmanın önemli partnerlerinden birisi olarak öne çıkıyor.

Yarışmanın sunuculuğunu ünlü sanatçı ve Türkiye eski güzeli Tuğba Özay, sektörün sevilen isimlerinden Mehmet Yıldırım ve Fransa‘nın ünlü televizyon Türk sunucusu Gökçen Sonuvar yapacak.Katılımcı çokluğundan dolayı ülkeler Yarı Final ve Final şeklinde puanlanacak. Yarı final için boğazda özel bir gemi organize edildi ve sektörün ve basının önemli isimleri davet edildi.

Yarışmanın ana sponsorluğunu ise Mondy Şirketler Grubu yapıyor. Mondy Başkanı Okan Yavuz, bugüne kadar yapılmış en iyi organizasyona ev sahipliği yapacaklarını ve İstanbul’un tanıtımı için bu fırsatı çok iyi kullanacaklarını söyledi. Yarışma ve yarışma öncesi görüntüler YouTube kanalı @topmodelofuniverse platformundan da naklen yayınlanacak.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)