TRT Radyoları Yeni Yayın Dönemine Büyük Sürprizlerle Geliyor!.. -
ÖzelRadyoUlusal

TRT Radyoları Yeni Yayın Dönemine Büyük Sürprizlerle Geliyor!..

TRT Radyoları, (TRT FM, TRT Radyo 1, TRT Radyo 3, TRT Türkü, TRT Nağme, TRT Kent Radyoları) yeni yayın dönemi için hummalı çalışmalarını sürdürüyor!..

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren önderliğinde, TRT Radyo Dairesi Başkanı Ahmet Akçakaya ve ekibi; içeriği zengin, kaliteli programların yer aldığı, her yaştan her kitleye hitap edebilecek, kadrosu deneyimli isimlerle donatılmış yayınlarla TRT radyolarının yeni yılda dinamik görüntüsüyle dikkat çekmeye hazırlandıkları bilgisine ulaşıldı!..

Yeni yılla birlikte TRT Radyolarında köklü değişikliklerin yer alacağı, dış yapımlardan çok iç yapımlara öncelik verileceği, TRT’nin kendi bünyesinde bulunan yayın ekibinin yanı sıra dış yapımdan da en iyi isimlerin yer alacağı, hem yenilikçi hem de gelenekçi bir yapıyla yeni yayın döneminin hazırlıklarının büyük bir heyecan ve özveriyle sürdüğü öğrenildi.

TRT Radyolarında yer alacak bu sürpriz değişiklikler hakkında MüzikOnair’da sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz!..

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)