Müzikonair Tuğba Altıntop, Eski Eşi Rafet El Roman’ı Takipten Çıkardı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tuğba Altıntop, Eski Eşi Rafet El Roman’ı Takipten Çıkardı

Tuğba Altıntop'un eski eşi Rafet El Roman'ı sosyal medyada takipten çıkarması dikkat çekti.

Rafet El Roman’ın eski eşi Tuğba Altıntop’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti. Altıntop, “An itibarıyla Rafet El Roman’ı takipten çıkmış bulunmaktayım. Herhangi bir açıklama yapmak istemiyorum. Her şey yerinde güzel” notunu düştü.

Bu açıklamanın ardından gözler Rafet El Roman‘a çevrildi ancak ünlü sanatçıdan henüz bir açıklama gelmedi. Çift, 1996’da evlenmiş ve bu beraberlikten iki çocukları olmuştu. Ardından 2002 yılında boşanmışlardı. Yakın zamanda ise Tuğba Altıntop, Rafet El Roman ile kurdukları şirkette El Roman’ın kendi imzasını haber vermeden taklit ederek evraklarda işlem yaptığını öne sürmüş; ancak sonradan anlaştıklarını belirtmiş ve şikayetini geri çekmişti. Altıntop’un eski eşini neden takipten çıkardığı ise henüz aydınlığa kavuşmadı.

rafet el roman tuğba altıntop instagram

rafet el roman tuğba altıntop instagram

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)