Tuğba Altıntop: Rafet El Roman'ı Öldürmek İstedim -
GündemSosyal

Tuğba Altıntop: Rafet El Roman’ı Öldürmek İstedim

1996 yılında Miss Turkey güzeli seçilen ve daha sonra şarkıcılık yapmaya başlayan Tuğba Altıntop, Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu.

1996 yılında Miss Turkey güzeli seçilen ve daha sonra şarkıcılık yapmaya başlayan Tuğba Altıntop, Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. Çocukluğundan kariyerine kadar birçok konudan bahseden Altıntop, eski eşi Rafet El Roman’la ilgili de çarpıcı açıklamalar yaptı.Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu şarkıcı Tuğba Altıntop oldu.

Nasıl bir çocukluk geçirdiğinden ve ilişkilerinden bahseden ünlü isim, Rafet El Roman için “Onu öldürmek istedim” itirafında bulundu.

Ayrıldıktan sonra çocuklarla ilgili sorunlar yaşayan Tuğba Altıntop, ”Ben hukuksal olarak savaşımı yaptım. Gözümün döndüğü çok anlar oldu. Rafet’i konserde basmaya gidiyordum artık arabam bozuldu. Yekten öldürmek istedim. Zaten ondan sonra Rafet badigartlarla gezmeye başladı, 4 yıl Türkiye’ye gelmedi. Kızlarımı getirmezsen seni öldürürüm dedim” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)