GündemSosyal

Tuğba Ekinci Cesur Dansına Gelen Eleştirilere Tepki Gösterdi

Cesur dansıyla sosyal medyada pek çok eleştiri alan Tuğba Ekinci, eleştirelere yanıt verdi. Ekinci, ''Biz Türklerde hala arabesk ve ağdalı şarkılar dinleyicilerinden kopamadık'' dedi.

Geçtiğimiz günlerde Maslak’ta sahne alan Tuğba Ekinci, cesur kostümüyle dikkat çekti ve dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. “Çayı demle geliyorum” notuyla paylaştığı dans videosunda jartiyerli kostümüyle gözleri üzerine çekti. Tuğba Ekinci’nin cesur dansı sosyal medyada müstehcen bulundu. Bunun üzerine ünlü isim Jennifer Lopez’in benzer bir dans videosunu paylaşarak sitem etti.

Tuğba Ekinci İnstagram Story
Tuğba Ekinci’nin paylaşımı

Ekinci şunları söyledi;

Sene 2024 açıklamalı sanat ve sahne yapıyoruz ))) Üstdeki idol 55 yaşında ömrü boyunca kondisyon ve sahne gösterileri için çalışdı . Görüntüsü siz yobaz ve obezler gibi olmadı ) işine ve mesleğine paraya ihtiyacı olmadığı halde her gün çalışarak yatırım yaptı . Biz Türklerde hala arabesk ve ağdalı şarkılar dinliyicilerinden kopamadık . Siz elinde mikrofonla şarkı söyleyen uğlayan arabesk çileri sevmeye devam edin . Bende kendi işimi sevmeye devam edeceğim )

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu