GündemSosyal

Tuğba Ekinci’den Serenay Sarıkaya İddiası: Ahmet Kural İle Aşk Yaşadı

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Serenay Sarıkaya hakkında, Tuğba Ekinci'den ilginç bir iddia ortaya atıldı. Tuğba Ekinci, katıldığı bir programda Serenay Sarıkaya'nın bir dönem Ahmet Kural ile aşk yaşadığını söyledi.

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Serenay Sarıkaya hakkında, Tuğba Ekinci’den ilginç bir iddia ortaya atıldı. Tuğba Ekinci, katıldığı bir programda Serenay Sarıkaya’nın bir dönem Ahmet Kural ile aşk yaşadığını söyledi.

Ekinci, “Kimse bilmiyor bunu. Kısa bir flörtleri oldu. Ahmet de benim çok yakın arkadaşım,” diyerek konuşmasına başladı. Ekinci’nin iddiasına göre, Serenay Sarıkaya o zamanlar 17 yaşındaydı ve Ahmet Kural ile ilişkileri, Sarıkaya’nın basına olan ilgisi yüzünden sona erdi.

Ekinci, “Ahmet bana ‘Bodrum’a gittik, ilişkimiz bitti’ dedi. Nedenini sorduğumda, ‘Her köşede magazinciyle konuşmak istedi, benimle haber yapmak istedi. Ben de kaçtım geldim,’ dedi. Ahmet o zaman popülerdi. Serenay’ın basın merakı yüzünden Ahmet kaçtı. Serenay hep böyle bir kız oldu, yani basını doğru kullanan” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu