Müzikonair Tuğçe Kandemir Oyunculuğa Yeşil Işık Yaktı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tuğçe Kandemir Oyunculuğa Yeşil Işık Yaktı

'Ah Ellerim Kırılaydı', 'Kördüğüm' gibi şarkılarıyla dinleyicilerin sevgisini kazanan Tuğçe Kandemir, Milyon Tv'nin programına konuk oldu.

Tuğçe Kandemir, geçtiğimiz günlerde Milyon Tv’nin programına konuk oldu ve birbirinden farklı soruları yanıtladı. Tuğçe Kandemir hayatıyla ilgili pek çok detayı samimi bir dille açıklarken hayallerinden de bahsetti.

Oyunculuk Yapmak İsterdim

Kendisine gelen ‘Ölmeden önce yapmak istediğin 5 şey nedir?’ sorusuna “Oyunculuk yapamam dedim ama sanırım oyunculuk yapmak isterdim. Bir de onun tadını alayim.” cevabını vererek oyunculuğa yeşil ışık yaktı.

Fanlarımla Evde Oturup Kahve İçmek İstiyorum

Tuğçe Kandemir’in ‘Ölmeden önce yapmak istediğin 5 şey nedir?’ sorusuna verdiği bir başka cevap ise Kandemir fanlarını sevindirecek nitelikteydi. Kandemir, “Bütün fanlarımla beraber evde oturup kahve içmek, sohbet etmek istiyorum.” yanıtını verdi.

Kalın Sesli Kızların Umudu Oldun

Tuğçe Kandemir, kendisine gelen ‘Kalın sesli kızların umudu oldun’ cümlesine ise “Arkadaşlar kalın ses iyidir, hatta baya iyidir” cevabını verdi.

Geleceğe Covid Aşısı Göndermek İsterdim

Kandemir’e gelen bir diğer farklı soru ‘100 yıl sonra açılacak olan zaman kapsülüne ne koymak isterdin?’e ise Tuğçe Kandemir şu cevabı verdi; “Kapsüle Covid aşısı koymak isterdim. İnsanlar bizim neler çektiğimizi görsün, bunun için 2 sene evde oturduk biz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)