MüzikMüzik Haber

Tuğçe Kandemir’den ‘Bu Benim Öyküm’ İtirafı!

Ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir, 2018 yılında çıkış şarkısı olan "Bu Benim Öyküm"ün ayrılık acısıyla yazıldığını hayranlarına sürpriz bir şekilde itiraf etti.

Ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir, 2018 yılında çıkış şarkısı olan “Bu Benim Öyküm”ün ayrılık acısıyla yazıldığını hayranlarına sürpriz bir şekilde itiraf etti. Son zamanların popüler isimlerinden olan Kandemir, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde düzenlenen “5. Cilo Fest” festivalinde konser verdi.

Mersin Üniversitesi’nden edebiyat öğretmeni olarak mezun olan ve müzik piyasasında “Bu Benim Öyküm” şarkısıyla adını duyuran Tuğçe Kandemir, yıllar önce yazdığı şarkının öyküsünü sevenleriyle paylaştı. Konser esnasında hayranlarıyla samimi bir şekilde sohbet eden Kandemir, “Bu Benim Öyküm” şarkısını, yaşadığı bir ayrılık acısı üzerine yazdığını ifade etti ve şunları ekledi:

“Ben bir Diyarbakırlı birisiyle ilişki yaşadım ve onun için ‘Bu Benim Öyküm’ şarkısını yazdım… Ancak, o gidip halasının kızıyla nişanlandı.”

Tuğçe Kandemir’in bu açıklaması, hayranlarının dikkatini çekti ve şarkının anlamına farklı bir bakış açısı getirdi. Kandemir, duygusal şarkılarıyla geniş bir kitleye hitap eden başarılı bir sanatçı olarak popülerliğini sürdürmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu