Müzikonair Türkiye Eurovision Şarkı Yarışması’na Katılsaydı Nasıl Olurdu? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Türkiye Eurovision Şarkı Yarışması’na Katılsaydı Nasıl Olurdu?

Habertürk'den Esin Övet, köşe yazısında Türkiye Eurovision Şarkı Yarışması'na katılsaydı neler olacağını, kimlerin katılabileceğini yazdı.

Habertürk köşe yazarı Esin Övet, “Eurovision’da yarışsaydık kim giderdi” başlıklı yazısında Türkiye’nin 2013 yılından beri Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmamasını eleştirdi.

“Eurovision’da final heyecanı başlamış. 22 Mayıs Cumartesi akşamı Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenecekmiş. Ve biz bu yıl yine yokuz Eurovision’da. Girip kontrol ettim meğer 2013 yılından bu yana katılmıyormuşuz. Bi garip oldum. Ne çabuk geçiyor zaman. Ne acımasız ilerliyor.” dedi Esin Övet.

Eurovision Şarkı Yarışması’da İrem Derici, Simge Sağın, Ziynet Sali, Edis, Aleyna Tilki…

Esin Övet, yazısına “Ne güzeldi Eurovision geceleri. Özellikle çocukluğumda unutamadığım Eurovision Şarkı Yarışması geceleri var. Memleket o geceye kilitlenirdi. Yeni neslin Eurovision Şarkı Yarışması’nın varlığından haberi var mıdır bilinmez ama ben şahsen o geceleri çok özledim.” sözleriyle devam etti.

“Ve eğer katılsaydık Eurovision Şarkı Yarışması’na İrem Derici’nin, Simge Sağın’ın, Ziynet Sali’nin, Edis’in, Aleyna Tilki’nin rahatlıkla memleketimizi temsil edeceğini düşünüyorum. Hatta Eurovision’a katılır ve çok ciddi puan alırlardı. Ve uzun bir süre de yaptıkları şovu konuşurduk. Şu sıkıntılı günlerde de pek iyi giderdi.”

Kaynak: Habertürk

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)