SosyalSosyal MedyaVitrin

Twitter’a Giren Şoke Oldu! Alkol Firmaları Takip Edilemiyor…

Twitter'da alkollü içecek firmalarını takip etmek isteyen kullanıcılar, "Bu hesap ülkenizde takip edilemez" uyarısıyla karşılaşıyor.

Twitter’da 2013 yılında başlayan bir uygulama ile alkollü içecek firmalarını takip etmek isteyen kullanıcılardan doğum tarihlerini girmelerini ve 18 yaşından büyük olduklarını belirtmelerini istiyordu. Ancak 2017 yılında başlayan bir yasakla birlikte, her yaş grubundaki kullanıcılar alkollü içecek firmalarının hesaplarına erişimi engellendi. Alkollü içecek sayfalarını takip etmek isteyen kullanıcılar, “Hesabınızın bu eylemi gerçekleştirmek için izni olmayabilir. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin” uyarısıyla karşılaşıyordu.

Ancak bu politika sonrasında bir değişiklik yapıldı. Artık Twitter’da alkollü içecek firmalarını takip etmek isteyen kullanıcılar, “Bu hesap ülkenizde takip edilemez” uyarısıyla karşılaşıyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.