Müzikonair Umut Kuzey İsyan Etti: Artık Yeter | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Umut Kuzey İsyan Etti: Artık Yeter

Müzisyen Umut Kuzey sosyal medyada şahsına yönelik eleştirilere ve asılsız iddialara isyan etti.
Milyon Yapım’ın sahibi ünlü müzisyen Umut Kuzey, meslektaşları ve bazı müzik çevreleri tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Ünlü müzisyen hakkında yapılan eleştirilere isyan etti.

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyaya ilişkin yapılan yasal düzenlemeyle ilgili ‘Klavye delikanlılığı bitiyor’ diyen Umut Kuzey’e Aylin Aslım dikkat çeken bir göndermede bulunmuştu.

‘Hadi şimdi savunun büyük festival organizatörünüzü. Mühim işler yapıyor’ diyen Aylin Aslım’ın paylaşımına Hayko Cepkin başta olmak üzere birçok müzisyen destek vermişti.

Hakkındaki eleştirilere isyan eden Umut Kuzey, Aylin Aslım hakkında geçtiğimiz günlerde savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Müzik camiasında ses getiren olayın yankıları sürerken ünlü müzisyen sosyal medya hesabından uzun bir açıklama metni yayımladı.

‘Ben kimseyi hedef göstermedim ama birileri sürekli beni hedef gösteriyor’ diyen Umut Kuzey, ‘Organize bir şekilde beni karalamaya çalışan arkadaşlara sesleniyorum: Artık Yeter! Numaram belli, yerim belli, yurdum belli. Sormak- söylemek istediğiniz bir şey varsa kapım da telefonum da açık. Ama lütfen aslı astarı olmayan iddialarla dedikodu kazanına odun atmayı bırakın.’ ifadelerine yer verdi.

İşte Umut Kuzey’in açıklaması:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu