Müzikonair Ünlü Aranjörden PowerTürk Müzik Ödülleri’ne Salvo | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Aranjörden PowerTürk Müzik Ödülleri’ne Salvo

Ünlü aranjör Ender Çabuker, PowerTürk Müzik Ödülleri’ni eleştiri yağmuruna tuttu. ”Yıl olmuş 2020 koskoca Powerturk hala Instagram’dan ödül töreni yapıyor” diyen Ender Çabuker, PowerTürk Müzik Ödülleri’ne olumsuz eleştirilerde bulundu.

Son 2 yıldır müzik camiasından kötü yorumlar alan ve şaibe iddialarıyla gündeme gelen PowerTürk Müzik Ödülleri bu yılda müzik camiasından birçok kişi tarafından topa tutuldu. Daha önce Demet Akalın başta olmak üzere birçok kişinin eleştiri oklarının hedefi olan PowerTürk Müzik Ödülleri’ne Ender Çabuker de adeta isyan etti.

Ünlü aranjör ve prodüktör, ”Ortada tören yok, salon yok, ödül yok, yayın yok. Madem bu kadar kolay bende yapayım Twitter’dan ‘Yılın En Güçsüz Kanalı:Power’ 15 sene rap’i Engelleyen ama şimdi yalakalıktan rap konserlerine Sponsor:Power” açıklamasıyla öfkesini belirtti.

Ender Çabuker eleştirilerini ”Rap çalmanın hala yasak olduğu kanallarında Güyya Neyim Varki Rapten gayri diyen Sago’ya 20 senedir maaş veren yılın kanalı: PowerTurk” şeklinde sürdürdü.

İlgili Haber: Powerturk Müzik Ödülleri Bu Yıl Da Şaşırttı!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)