Müzikonair ÜNLÜ ERKEKLER, PLAY FM’İN 1. YIL KUTLAMASI İÇİN SOYUNDU | Müzikonair
RadyoYerel

ÜNLÜ ERKEKLER, PLAY FM’İN 1. YIL KUTLAMASI İÇİN SOYUNDU

Kıbrıs ve Londra’nın hit müzik istasyonu PLAY FM, Kıbrıs’ta ki 1. yılı münasebetiyle ‘Meme Kanseri Farkındalık Ay’ı için Türkiye’den ünlü isimlerle “YANINDAYIM” adında sosyal sorumluluk projesi hazırladı.

Proje koordinatörlüğünü Ali Dervişoğlu nun yaptığı projede Seyfi Dursunoğlu, Vatan Şaşmaz, Cenk Torun, Berksan, Caner Cindoruk, İlker Kızmaz ve Özgür Özberk Çiğdem Sonkurt’un sanat yönetmenliğinde fotoğrafçı Esra Pozan’ın objektifine poz verdiler.

Dün gece Grand Pasha Hotel’de gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Play Fm genel yayın yönetmenli Ali Dervişoğlu, bu projeyle meme kanserinin teşhisi ve tedavisinde moralin önemini vurgulamak, utanılacak bir yanının olmadığını göstermek, erkeklerin de kadınların yanında olduğunu göstererek, erkeklerin de risk altında olduğuna dikkat çekmek istediklerini belirtti.

Kanser Hastalarına Yardım Derneği işbirliğiyle gerçekleşen projede Huysuz Virjin’i (Seyfi Dursunoğlu) kemoterapi tedavisi gören bir hasta, Caner Cindoruk’u hastalığın pençesinde çaresizken moral ve destekle hastalıktan kurtulmuş mutlu biri olarak, Cenk Torun’u kanserli hastanın acısını hissettiğini temsili gösteren kanlar içinde, Berksan’ı çocuğunu emziremeyen bir annenin üzüntüsünü simgelerken, İlker Kızmaz’ı memesi alınmış bir kadının ne hissettiğini gösteren pozu, Özgür Özberk’i şefkatle uzanan yardım eliyle ve Vatan Şaşmaz’ı hayatta her şeye rağmen yenilmeden hayata dik durup devam etmek gereği mesajlarını verirken görmekteyiz.

Birinci yılında Kıbrıs’ta bir ilki de gerçekleştirerek Kıbrıs’ın ilk IP portalını hayata geçiren Play Fm, gece de 1 adet tv ve 12 farklı tarzda radyoyu bünyesinde barındıran playfm.com.tr ‘nin de tanıtımı yapıldı.

_MG_2260

Ali Dervisoglu

 Berksan

Vatan Şaşmaz

IMG_3066

IMG_3070

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)