Ana Sayfa » Müzik » Ünlü Rapçi Motive: “Daha Önce Tekstilde Çalıştım”

Ünlü Rapçi Motive: “Daha Önce Tekstilde Çalıştım”

oduller-reklam-banner

Biz10 Tv’de Mehmet Çelik’in geçtiğimiz haftaki konuğu Motive oldu. Başarılı rap sanatçısı, Türkçe rap’in geldiği nokta ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yaptığı albümlerle ve çıkardığı şarkılarla geniş kitleye ulaşan ünlü rapçi, programda yapılan “doğruluk mu cesaretlik mi” oyununda sorulan “Sago mu Ceza mı?” sorusuna “Tabii ki Ceza. Doğma büyüme İstanbul’lu olduğum için buradan çıkan rapçileri örnek aldım. Sagopa da dinlenmiştir ama herkes mutlaka Ceza dinlemiştir. İkisi de farklı kulvardalar baktığınızda. Birisi edebiyat gibi geliyor bana, diğeri ise daha çok urban’ı temsil ediyor” dedi.

“GANGSTER YAPTIĞINDAN UTANMAZ”

Çelik’in “En çok utandığın şey nedir?” diye sorması üzerine Motive “Burger King’de merdivenden çıkarken yere tükürmüştüm, sonra görevli uyarmıştı” yanıtını verdi. Sunucunun daha gangster bir olay anlatmasını istemesi üzerine Motive “Gangster yaptığından utanmaz. Hayatım boyunca uber bir utanç duymadım hiç” dedi.

Ayakkabı fetişi olduğunu söyleyen Motive, müzik kariyerinin startını vermeden önce hangi işlerde çalıştığını da anlattı. Motive “Bunu söylemekten utanmıyorum, daha önce Koton’un tekstilinde çalışmıştım ve beceremedim, gözüm hep dışardaydı” diyerek itirafta bulundu.

İşte O Program:

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir