Müzikonair Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’a Tepki Gösterdi! | Müzikonair
EkranSosyal

Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’a Tepki Gösterdi!

GQ Türkiye "Men of the Year Ödülleri"nde sahne alan Uraz Kaygılaroğlu, konuşması sırasında gülen Cem Yılmaz'a tepki gösterdi.

GQ Türkiye “Men of the Year Ödülleri” dün gece yapılan törenle gerçekleşti. ‘Yılın oyuncusu’ ödülünü alan Uraz Kaygılaroğlu, eski eşi Melis İşiten’in geçirdiği trafik kazasına ilişkin yaptığı konuşma esnasında Cem Yılmaz’ın gülmesine tepki gösterdi.

Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten geçtiğimiz günlerde feci bir kaza geçirmiş ve resmen ölümden dönmüştü. 3 kişinin öldüğü kazada İşiten de yaralanmıştı. Ödül konuşmasında konuya ilişkin açıklama yapan Kaygılaroğlu, “Çok teşekkür ediyorum, çok kıymetli bir ödül benim için. Çok zor birkaç gün geçirdik, o kadar korktum ki. Günlük hayatta üzüldüğüm, kızdığım çoğu şeyin boş olduğunu anladım” derken, Cem Yılmaz’ın arkadan güldüğünü fark etti. Bunun üzerine Kaygılarıoğlu, arkasına dönüp “Ciddi bir şey anlatıyorum” diyerek ünlü komedyene tepki gösterdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)