SosyalSosyal Medya

Uzi Kirayı Ödemediğini Söyleyen Ev Sahibinin İddialarına Yanıt Verdi!

Rapçi Uzi'nin ev sahibi Elif Obdan, sosyal medyadan ünlü rapçinin evini paylaşarak, 4 aylık kirasını ödemeden kaçtığını ve evi pislik içinde bıraktığını iddia etti. Uzi ise iddialara açıklık getirdi.

Rapçi Uzi’nin ev sahibi Elif Obdan, sosyal medyadan ünlü rapçinin evini paylaşarak, 4 aylık kirasını ödemeden kaçtığını ve evi pislik içinde bıraktığını iddia etti. Uzi ise iddialara açıklık getirdi.

Ünlü rapçının prodüktörüne de ulaşamadıklarını söyleyen Obdan, “2022 yılında TR’nin en çok dinlenen sanatçısı(!) Uzi’nin 4 aylık kirasını ödemeden kaçtığı ve çilingirle girebildiğimiz, Bomonti Anthill’deki dairemizin durumu. Muhatabımız olan prodüktörünün de sırra kadem basmış olması içler acısı. Belki utanırlar!” dedi.

Olayın haberlere taşınması sonrası ev sahibi Elif Obdan paylaşımını yayından kaldırdı.

Uzi ise bu iddiaların üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü rapçi, evin bilinçli olarak ev sahibi tarafından dağıtıldığını, ev sahibinin usulsüz kira artışı yaptığını buna rağmen ödeme yaptığını ve kontratı devam eden evine izinsiz girildiğini söyledi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.