Volkan Konak: "Pandemi Döneminde Psikolojik Tedavi Gördüm" -
MüzikMüzik Haber

Volkan Konak: “Pandemi Döneminde Psikolojik Tedavi Gördüm”

Başarılı sanatçı Volkan Konak, dün Belarus-Minsk’te sahne aldı. Volkan Konak, pandemi dönemini nasıl geçirdiğini sevenleriyle paylaştı.

Dün gece Belarus-Minsk’teki Double Tree by Hilton Otel&Casino’da sahne alan ve sevilen şarkılarıyla misafirlerine keyifli dakikalar yaşatan Volkan Konak, pandemi döneminden de bahsetti. Pandemi dönemini zor geçiren Volkan Konak, o zamanları şu sözlerle anlattı:

“Herkes gibi ben de bu dönemi evde geçirdim. Ancak biz sahne insanıyız. Evde olmaktan kaynaklanan bazı sorunlar yaşadım. Daha sonra psikolojik tedavi gördüm. Bu dönemi bilim insanlarından destek alarak atlattım, şimdi gayet iyiyim.” Volkan Konak ardından şu sözleri kullandı: “Ben maçı almadan sahneyi bırakmam. Müziğimle bütün kalplere dokunurum, sonra gönül rahatlığıyla sahneden inerim”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)