Volkan Konak: Üretmeden Eleştirmeyi Doğru Bulmuyorum -
MüzikMüzik Haber

Volkan Konak: Üretmeden Eleştirmeyi Doğru Bulmuyorum

Volkan Konak, geçtiğimiz akşam Kıbrıs Merit Royal Diamond Hotel'de sahne aldı. Konak, sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

Volkan Konak, geçtiğimiz akşam Kıbrıs Merit Royal Diamond Hotel’de sahne aldı. Konak, sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Konak’a muhabirler Demet Akalın’ın garsonun başından aşağı şampanya dökmesi ve Murda’ya konser sırasında para atılması hakkında düşünceleri soruldu. Şarkıcı, konuyla ilgili “Ben polemiklere giren bir isim olmadım bu zamana kadar. Sahneye çıkar şarkımı söylerim. Gerisi beni ilgilendirmez. Başkasını eleştirmekle bir yere gelinmez. Üretmeden eleştirmeyi doğru bulmuyorum. İnsanlar üretmiyor ama eleştir konusunda en öndeler. Ama şunu söylemek isterim ki, rapçilerden çok iyi isimler var şarkılarını beğeniyorum” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)