Müzikonair Yeşim Salkım: Bilerek Beni Hedef Gösteriyorlar | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Yeşim Salkım: Bilerek Beni Hedef Gösteriyorlar

Yeşim Salkım TGRT ekranlarında sunduğu "Şeffaf Masa" isimli programda sokak hayvanlarının rehabilite edilmesi ile ilgili aldığı eleştirilere sert cevaplar verdi.

Son dönemlerde ünlülerin sokak hayvanları ile ilgili çıkışları dikkat çekiyor. Isparta’da sokak köpeğinden kaçarken yola atlayan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Rabia Kallı, otomobil çarpması sonucu yaralanarak kaldırıldığı hastanede sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetmişti.

Yıldız Tilbe, bu olayın üzerine sokak hayvanları ile ilgili şiddet içeren ilginç bir paylaşım yapmıştı. Tilbe, ilginç bir çıkış yaparak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sahipsiz saldırgan köpekler için “Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” demişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/yildiz-tilbeden-hayvanseverleri-kizdiracak-oneri/

Ünlülerden birçok isim Yıldız Tilbe’ye büyük tepki gösterirken HAÇİKO da şarkıcıya dava açmıştı. Tüm bu olaylar tazeliğini korurken Yeşim Salkım, yaptığı programda çocukları köpek saldırısı sonucu ölen ailelerle görüşme yaptı. Bu esnada da sokak hayvanlarının rehabilite edilmesi ile ilgili bir öneride bulundu. Bu durum üzerine birçok kişiden eleştiri almaya başlayan Salkım’a en büyük tepki Aynur Aydın’dan geldi. İkili arasında polemikler başladı.

Geçtiğimiz gün “Magazin Noteri” canlı yayınına bağlanan Yeşim Salkım konu ile ilgili açıklamalar yaptı. Salkım “Ben hayvansever olan herkesi aradım.  Bir yanlış anlaşılma var, olay öyle değil dedim. Hayvanların rehabilite edilmesinin anlamını bilmiyorsa açsın baksınlar. Kötü bir şey söylemedim.” dedi.

Yanlış anlaşılmayı düzeltmek için 2 gün üst üste canlı yayın yaptığını belirten Salkım, “Ölen insanlar ve çocuklar var.” dedi. Korkudan kaçarken insanların hayatını kaybettiğini belirten şarkıcı, barınakların yetersiz olduğunu ve var olan barınakların da barınak olduğuna şahit lazım dedi.

Sokak hayvanları ile ilgili süregelen bu tartışmalar uzun süre daha gündemde kalacak gibi görünüyor.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)