Yeşim Salkım: Terbiyesiz, Hadsiz! -
MüzikMüzik Haber

Yeşim Salkım: Terbiyesiz, Hadsiz!

Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından paylaştığı bir pozunun altına gelen yoruma sinirlendi.

TGRT’de uzun süredir program yapan Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi yorum yaptı. Salkım, bu gelen yoruma çok sinirlenerek takipçisine cevap verdi.

“YETENEĞİ OLMADIĞI HALDE…”

Yeşim Salkım’ın paylaştığı fotoğrafa bazı takipçileri beğeni yağdırırken bazıları ise olumsuz yorumlarda bulundu. Bir takipçi ise Salkım’ın kızı Gizem Salkım’ı da işin içine dahil edince ünlü isim çileden çıktı.

Takipçi Yeşim Salkım’a “Bu ülkede bir iş sahibi olmak istiyorsanız şayet torpiliniz veya yüksek yerlerde tanıdıklarınız olmalı, örnek olarak Gizem Salkım hiçbir sunuculuk eğitimi almadığı gibi sunuculuk yeteneği de olmadığı halde sırf Yeşim Salkım TGRT’de program sunduğu için kızı da aynı kanalda iğrenç bir yemek programı sunuyor işte biz buna halk arasında torpil yapmak diyoruz” yazdı.

“HADSİZ KISKANÇ…”

Bu yorumu okuyan ünlü şarkıcı çileden çıktı ve takipçisine cevap verdi. Salkım, “Sen ne terbiyesiz bir kadınsın, o 32 yaşındaki kız mutfak sanatları mezunu gastronomi okumuş ana dili İngilizce terbiyesiz ne torpili ayrıca olsa bile sana ne? Terbiyesiz sen onun bilgisinin yanından geçebilir misin hadsiz kıskanç…” dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)