Müzikonair Yonca Evcimik: 90’lardan Beri Çıplağım! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Yonca Evcimik: 90’lardan Beri Çıplağım!

Pop şarkıcısı Yonca Evcimik, sahne kostümleri ile ilgili sözleriyle dikkat çekti.

Pop şarkıcısı Yonca Evcimik, sahne kostümleri ile ilgili sözleriyle dikkat çekti. Evcimik, ”Bana bu konu hakkında soru sorulmasın ben 90’lardan beri çıplağım” dedi.

İzzet Yıldızhan’ın ”Külotla sahneye çıkmasınlar” açıklamasının ardından Yonca Evcimik’ten de yorum geldi. Ünlü şarkıcı konuyla ilgili sorulan soruya ”Artık şu sahne kostümleri ile ilgili tartışmalara bir son versinler. Sahne bir şov yeridir. Bırakın kim nasıl istiyorsa öyle giyinsin. Bana bu konu hakkında soru sorulmasın çünkü ben 90’lardan beri çıplağım.” ifadelerine yer verdi.

Daha fazlası…

İzzet Yıldızhan, tartışma yaratan ”Külotla sahneye çıkılmaz” açıklamasının ardından konuştu. Önceki akşam Kıbrıs’ta bir mekanda sahne alan İzzet Yıldızhan, ”Sahne adabı denilen bir şey var. Külotla, mayoyla da sahneye çıkılmaz!” sözlerinin ardından yeni bir açıklama yaptı.

Kendisini eleştirenlere yanıt veren Yıldızhan, “Bazı kendini bilmezler konuyu alakasız yerlere getirdi. Kendi reklamları için fırsat bildiler. İsterlerse çıplak çıksınlar, ben fikrimi paylaştım sadece.”

‘Bedel Ödeyeceksiniz!’
2011 yılında bir otel odasında yaşadığı fuhuş skandalı ile gündeme gelen ünlü türkücü, konunun yeniden gündeme getirilmesi ile ilgili “Beraat ettiğim bir davaydı. Öyle yok iftira at, kenara çekil. Bedel ödeyeceksiniz!” ifadelerine yer verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu