Youtube'da Mırıldanarak Şarkı Bulunacak! -
GündemSosyalSosyal MedyaVitrin

Youtube’da Mırıldanarak Şarkı Bulunacak!

YouTube, Android cihazlar için kullanıcıların şarkıları mırıldanarak tanımlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor.

Dünyanın en çok kullanılan müzik platformu YouTube, özelliklerine özellik katmaya devam ediyor. YouTube, Android cihazlar için kullanıcıların şarkıları mırıldanarak tanımlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor.

Bu özellik, kullanıcıların şarkının bir kısmını mırıldanarak, söyleyerek veya kaydederek YouTube’daki şarkıları tanımlamasına olanak tanır.

Denemeye erişim izni verilenler, normal sesli arama işlevinden yeni şarkı arama özelliğine geçiş yapabilecek. Kullanıcılar üç saniye veya daha uzun bir süre boyunca bir şarkıyı mırıldanabilir, şarkı söyleyebilir veya kaydedebilir.

Platform daha sonra melodiyi tanımlar ve kullanıcılara, resmi müzik videoları, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik veya Kısa Videolar da dahil olmak üzere, aranan şarkıyı içeren ilgili YouTube videolarının bağlantılarını sağlar.

Bu yeni özellik Youtube için büyük bir sıçrama olacak gibi duruyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)