Müzikonair Yusuf Güney: Andromeda Galaksisi’nde 100 Yaşında Sevgilim Var | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Yusuf Güney: Andromeda Galaksisi’nde 100 Yaşında Sevgilim Var

Yusuf Güney, astral seyahat ve uzaylılarla ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak, özel hayatıyla ilgili bir soruya "Andromeda Galaksi" cevabı vererek herkesi şaşırttı.

Yusuf Güney, astral seyahat ve uzaylılarla ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak, özel hayatıyla ilgili bir soruya “Andromeda Galaksi” cevabı vererek herkesi şaşırttı.

Uzay bilimine olan ilgisiyle bilinen Yusuf Güney, Pınar Kerimoğlu’nun YouTube kanalına konuk oldu ve yine ilginç sözler sarfetti. 39 yaşındaki şarkıcı, bir aşk sorusuna “Dünya üzerinde sevgilim yok, ama Andromeda Galaksisi’nde Kepler 32-36 DDGC’de bir partnerim var. Kendisi 900 yaşına kadar yaşayabiliyor ve şu anda 100 yaşında çok güzel bir kadın, dünyaya göre 18-19 yaşlarında” şeklinde cevap verdi.

Yusuf Güney, çoklu evrende kendisine ait 5 farklı versiyon olduğunu ve onları izleyebildiğini de sözlerine ekledi. Bu versiyonlardan biri evli, ikisi kariyerinin zirvesinde, bir diğeri seyahat etmeyi seven biri olarak yaşamını sürdürüyor. Bir de kendisi olduğunu belirten Güney, bu versiyonları gözlemleyip istediği zaman dünyaya çekip yerlerine geçebileceğini ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu