Yusuf Güney de Survivor'a Gidiyor -
GündemMüzikMüzik HaberSosyal

Yusuf Güney de Survivor’a Gidiyor

Acun Ilıcalı, şarkıcı Yusuf Güney'in Survivor 2023'ün kadrosuna katıldığını açıkladı. Ilıcalı, sosyal medya paylaşımında Güney'e başarılar diledi

Her yıl kadrosu merakla beklenen Survivor bu yıl da isimleri birer birer açıklamaya başladı. Büyük bir heyecanla beklenen yarışmanın açıklanan son ismi ise şarkıcı Yusuf Güney oldu.

Sosyal medya hesabından Survivor 2023’le ilgili paylaşımlar yapmaya başlayan Acun Ilıcalı yarışmacı kadrosunu duyurmaya devam ediyor. Daha önce Berdan Mardini, Ümit Erdim ve Murat Eken’in isimlerini paylaşan Acun Ilıcalı, bu sefer de Yusuf Güney’in kadroya dahil olduğunu duyurdu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLADI

Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşım yapan Ilıcalı “Sevgili Yusuf Güney Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)