Müzikonair Zara Kilo Verme Sırrını Açıkladı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Zara Kilo Verme Sırrını Açıkladı

Ünlü şarkıcı Zara, son zamanlarda dikkat çeken kilo kaybıyla ilgili sırlarını açıkladı. Tam olarak 9 kilo veren Zara, zayıflama formülünü paylaştı.

Ünlü şarkıcı Zara, son zamanlarda dikkat çeken kilo kaybıyla ilgili sırlarını açıkladı. Tam olarak 9 kilo veren Zara, zayıflama formülünü paylaştı. Kabak çekirdeği yağı ve D vitamini kullanımını vurgulayan Zara, günlük beslenme alışkanlıklarını da detaylandırdı.

Zara, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“D vitamini öğlen zamanı (damla olarak) ve kabak çekirdeği yağı ile alıyorum. Mümkün mertebe ev yemeği ve sebze ağırlıklı besleniyorum. Ekmek dahi evde minik minik kurabiye gibi yapıyoruz. Porsiyonlarım o kadar küçük ki görseniz inanmazsınız. Yemekle birlikte sıvı tüketmemeye çalışıyorum ki mide asidini çoğaltmasın diye. Daha iyi sindirim için…

Güneş batınca bir şey yememeye çalışıyorum. Spor ve haftanın 3 günü yürüyüş mümkün olan her zamanda! En önemlisi de stres… Bir kurtulun kafanızın içindeki seslerden deniz, kum, güneş, kelebekler moduna geçin içinizde. İnanın çok fark ediyor. Haklı değil, mutlu olmayı seçiyorum. Sizi deli eden insanlara öfkelenmekten vazgeçin çünkü değişmiyorlar ve siz öfke merkezi olan karaciğerinizi yormuş oluyorsunuz sadece…

Sevdiğiniz bir şeyi yapın. Siz severseniz onu en güzel haliyle yaparsınız, o zaman da herkes sever. Eypio ile yaptığımız eser şu an listelerde gittikçe yükseliyor. No stres, yes vitamin… E ben nasıl kilo vermeyeyim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu