Müzikonair Zara: Konser Almama Lüksüm Yok, Bir Konserimden 250 Kişi Ekmek Yiyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Zara: Konser Almama Lüksüm Yok, Bir Konserimden 250 Kişi Ekmek Yiyor

Son olarak rapçi Eypio ile çıkardığı İmdadım isimli düet çalışmasıyla adından söz ettiren Zara, Hürriyet'e verdiği röportajda ''Konser yapmama lüksüm yok'' dedi.

Son olarak rapçi Eypio ile çıkardığı İmdadım isimli düet çalışmasıyla adından söz ettiren Zara, Hürriyet’e verdiği röportajda ”Konser yapmama lüksüm yok” dedi.

Hürriyet’in Cumartesi ekine konuşan Zara, ”Sürekli konser veriyorsunuz, yorulmuyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Zara, ”Konser almama lüksü yok. Beni bir konserimden 250 kişi ekmek yiyor” sözlerini kullandı.

Zara şunları söyledi;

Menajerim geçen gün -bütün sanatçıları öyle ama- “Senin bu konudaki hassasiyetine ayrı hayran oldum” dedi. “Bir kere de ‘Bırak bu konseri, alma’ demedin keyfi olarak”. Çünkü sadece ben değilim ki; orkestradan ışıkçısına arkada çalışanlar var. Benim bir konserimden alanda çekirdek satan adama kadar hesapladım, 250 kişi ekmek yiyor. Almama lüksüm yok. Üstelik benim işim sahneye çıkmakla da bitmiyor ki. Provası, kıyafeti, saçı, makyajı, orkestra provaları… O konsere gelen ve işini yapan insanlardan beş kat fazla yoruluyorum. Ama değer mi, değer. İşimi seviyorum çünkü insanları seviyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu