Ana Sayfa » Müzik » Zehra Gülüç: ”Cennetten Çiçek Bana Nasipmiş”

Zehra Gülüç: ”Cennetten Çiçek Bana Nasipmiş”

oduller-reklam-banner

‘Cennetten Çiçek’ şarkısına getirdiği yorumla beğeni toplayan Erol Köse’nin son keşfi Zehra Gülüç, Posta’ya verdiği röportajda bilinmeyenlerini anlattı. Şarkının ortaya çıkış sürecinden söz eden Zehra, yeni proje ve planlarıyla ilgili de konuştu.

Şarkıyı sosyal medyada gördüğünü söyleyen Zehra, aynı gün şarkıyı Youtube kanalına yüklediğini ve şarkıyı çok severek okuduğunu söyledi. Zehra, ”Hani ‘Nasipten öteye köy yok’ diye bir deyim var ya ben ona çok inanıyorum. Bilal Sonses okudu benden önce, başka bir beyefendi daha okudu. Ama onlarda değil bende patladı şarkı. Bana nasipmiş demek ki ‘Cennetten Çiçek’ kanalımda patlayınca birçok şirket yazdı, hiçbirine cevap vermedim. Ama Erol Köse arayınca, onu bildiğim ve ona güvendiğim için hiç düşünmedim. Bana her konuda çok destek oldu ve oluyor”diye konuştu.

Cennetten Çiçek İki Kere Patladı

Şarkının severek dinlenen remix versiyonu hakkında konuşan şarkıcı,

”Ya öyle bir şey oldu ki ‘Cennetten Çiçek’ önce YouTube’da patladı, sonra remix’i yapılınca yeniden patladı. Bir sabah uyandığımda şarkının remix’i her yerdeydi. Yani bu şarkı aslında iki kere patladı. Resmen bir akım oluştu ve çekineceğim bir şey yoktu artık albüm için. ” ifadelerine yer verdi.

Yeni projeleri hakkında konuşan Zehra şu sözleri kullandı;

”Artık bu yola girdim ve bu işte başarılı olmak istiyorum. Binlerce insanla birlikte şarkılarımı söylemek, sevilen ve sayılan bir insan olmak istiyorum. Hayatın bana getireceği her şeye gönüllüyüm. Hayat bu… Belki ne yapsam da bu şarkının üzerine bir daha çıkamam, belki çok daha ötesine geçerim. Korkular hep olur ama dediğim gibi, ben her şeye gönüllüyüm. ”

oduller-reklam-banner