MüzikMüzik Haber

Zeynep Bastık: ‘Tarkan’la Tanışmak İsterim…’

Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtlayan Zeynep Bastık, ‘En çok hangi müzisyenle tanışmak istersin?’ sorusunu yanıtladı. Zeynep Bastık, ”Sezen Aksu ile tanıştım. Tarkan ile  tanışmak istiyorum. Onun dışında kaybettiğimiz isimlerden Onno Tunç ve Aysel Gürel’le de tanışmayı çok isterdim” dedi.

Keyifli sohbeti ile hayranlarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, en sevilen şarkılarını da Müzik Onair Instagram canlı yayınlarında seslendirdi.

İşte Zeynep Bastık’ın satır başları;

”Çok büyük hırslara sahip bir insan olmadım. 27 yaşındayım ama bu zamana kadar bu zamana kadar ‘o benim olacak’ diye her yolu deneyen bir insan olmadım.”

”İstanbul’a ilk geldiğimde Murat Dalkılıç’la tanıştığım sırada kendi şarkılarımı çıkarmak ben de istiyordum. O zamanlar hemen kendi şarkılarımı yapmak istiyordum. Sonra işlerin öyle olmadığını anladım. Şu an da iyi kötü her şeyi yaşamışım ve zamanında olmuş diyorum. Her şeyin bir sebebi olduğuna inanan biriyim. Yaşadığım şeylerden pişmanlık duymamaya çalışan biriyim. Başarısızlık diye bir şeye inanmıyorum. O değişken bir şey bence. Müzikal anlamda başarısız olduğum bir zaman hatırlamıyorum. Her şey olması gereken zamanda oldu”

”Bence bu sektörde herkes bir yeri dolduruyor. Ben kıskançlık gibi bir şeyi barındırmıyorum bu hayatta. Tarkan’la çok tanışmak isterim. Onun dışında gidenlerden Onno Tunç ve Aysel Gürel ile tanışmak isterdim. Sezen Aksu ile tanışma esnasında çok yabancılaştım. Çok heyecanlıydı. Onunla tanışmış olmak, ona sorular sormak ve müzikal anlamda alışverişte bulunabilmek çok acayip anlardı benim için”

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için:

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.