Müzikonair Ajda Pekkan’dan Sonra Nilüfer De Açıkladı: Ben de Marmaray’a Binmedim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan’dan Sonra Nilüfer De Açıkladı: Ben de Marmaray’a Binmedim

Geçtiğimiz günlerde Ajda Pekkan, 'Metroya, metrobüse hiç binmedim' sözleriyle gündeme gelmişti. O sözlerin hatırlatılması üzerine Nilüfer de itiraf etti. Usta şarkıcı, ''Ne yalan söyleyeyim ben de Marmaray'a binmedim'' dedi.

Türk pop müziğinin usta isimlerinden Nilüfer, önceki gün kızı Ayşe Nazlı ile görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nilüfer, uzun bir aranın ardından dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Usta sanatçı, “O unutulmayan şarkılar artık günümüzde neden yok?” sorusuna, “Bütün dünyada müzik anlayışı ve zevki değişti. Sonucunda bu Türkiye’yi de etkiledi. Rap ağırlıklı oldu. Bu tarz öne çıktı. Eski şarkılar güzeldir, onların modası hiçbir zaman geçmeyecek. Son yıllarda pop müzik geride kaldı ama hiçbir zaman bitmez” yanıtını verdi.

‘Marmaray’a Hiç Binmedim’

Yeni projelerinden söz eden Nilüfer “Mayıs ayında çıkacak bir albüm yaptım. Bu projede biraz farklı Nilüfer görecekler bazı şarkılarda” şeklinde konuştu.

66 yaşındaki sanatçı, Ajda Pekkan’ın, “Marmaray’a hiç binmedim” sözlerinin hatırlatılması üzerine, “Ben de binmedim, ne yalan söyleyeyim? Toplu taşımayı pek kullanamıyorum” ifadelerini kullandı.

Daha fazlası…

Geçtiğimiz günlerde Günaydın’a röportaj veren Ajda Pekkan, ”Metrobüse hiç binmedim. Marmaray’ı merak ediyorum” açıklamasıyla gündeme gelmişti. Ünlü yapımcı Samsun Demir, Ajda Pekkan’ın hayali için harekete geçti. Artık Ajda Pekkan’ın da bir İstanbulkart’ı var…

Süperstar Ajda Pekkan’ın Günaydın’a verdiği röportajda  “İstanbul’u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor. Metroya, metrobüse binmedim, Marmaray’ı çok merak ediyorum” sözleri magazin gündeminde büyük yankı bulmuştu.

Ajda Pekkan’ın İstanbul özlemi için yapımcısı Samsun Demir’den sürpriz bir hamle geldi. Sabah’ta yer alan habere göre  Samsun Demir, Ajda Pekkan İstanbul’u gönlünce gezebilsin diye ona İstanbulkart hediye etti. Ünlü yapımcı, Pekkan’a İstanbul’u doyasıya gezmeyi de teklif etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)