MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan’ın 5 Şarkılık Yeni EP’sine Dair Detaylar Belli Oldu

Ajda Pekkan'ın merakla beklenen 5 şarkılık EP projesi ile ilgili detaylar belli oldu.

Ajda Pekkan’ın merakla beklenen 5 şarkılık EP projesi ile ilgili detaylar belli oldu. Karantina günlerini verimli geçiren Süperstar, DMC etiketi ile çıkacak 10 şarkılık bir albüm çıkarmayı planlıyordu. Ancak Süperstar kararını EP’den yana değiştirdi.

Gülden, Serdar Ortaç, Şehrazat, Melda Gürbey, Sera Tokdemir, Gülşen ve Murat Aziret’ten şarkı alan Süperstar, 10 şarkılık albüm çıkarmaktan bir anda vazgeçti. İnce eleyip sık dokumasıyla bilinen Süperstar, şarkıların aranjeleri içine sinmeyince albüm yerine EP çıkarmak için kolları sıvadı.

Hazırlıklarını hızla sürdüren Süperstar, şarkılarının aranjeleri için titizlikle çalışıyor. Ajda Pekkan’ın yeni EP’sini yaz başında müzikseverlerle buluşturması bekleniyor.

İşte Ajda Pekkan’ın EP projesinde yer alması muhtemel şarkılar;

Gülden- Ölsem Unutmam
Serdar Ortaç- Pare Pare
Şehrezat – Bir Tik
Sera Tokdemir / Serdar Ortaç – Sadece

Bununla birlikte projede Gülşen imzalı bir şarkının yanı sıra Murat Aziret imzası taşıyan 2 şarkıya ve Melda Gürbey, Tarık İster ortak çalışması bir şarkıya yer verilmesi ön görülüyor.

Kaynak: PopDetay

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/UjHxg
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.