Müzikonair ALİŞAN TAKSİCİLERLE BİRARAYA GELDİ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

ALİŞAN TAKSİCİLERLE BİRARAYA GELDİ

Taksi camiasının söz sahibi isimleri ile siyaset ve iş dünyasından bir çok davetlinin katıldığı gecede, taksicilerin en çok sevdiği isimlerden biri olan Alişan sahne aldı

Salona taksi kullanarak gelen Alişan büyük alkış alırken, Berlin taksiciler Birliği Başkanı Ertan Uçar Alişana taksimetre ücreti olarak 200 TL.

Verdi.Türk, Alman ve Yunan taksicilerin doyasıya eğlendiği gecede, Alişan’ın özellikle bir Alman taksiciye “tavukları pişirmişem” şarkısını söylettirmeye çalışması izleyenleri kahkahalara boğdu.Gecenin sonunda Alişan’a Berlin’den getirilen özel taksi maketi hediye edildi …

Taxi EU çok güzel bir sistem Avrupa da çok yaygın bir şekilde ve çok amaçlı kullanılan sistem artık Türkiye de olması açıkça beni mutlu etti.

Şoförü tanımasan bile sistem onu tanıyor en ufak bir şekilde bile ne taksiciye nede müşteriye zarar gelmeden gideceği yere gidiyor.

Avrupa’da Taksi lisansını almak burda plaka değerinde birşey Avrupa’da plaka para etmiyor en az iki yıl okul eğitimi alması gerekiyor.

Türkiye’de Taksi plakası çok pahalı olduğunu söyleyen Berlin Taksiciler birliği Başkanı Ertan Uçar Aişan’a Berlin Taksi hediye etti.

Alişan’a Taksici esnafı tarafından çok sevildiğini ve daha önce taksicilerin belirlemiş olduğu ödül töreninde ödül aldığını hatırlattık ve yine bir Taxi EU gecesinde’de 10 sanatçı arasında yine seçildiniz diye sorduğumuzda.?

Alişan yıllar önce yapmış olduğu şöförsem günahım ne şarkımı hem Taksici hem Minübüs şöförleri için söyledim sonuçta yabancı değilim zaten sanatçı olmasaydım ya Taksici yada Kamyon şöförü olurdum çünkü çok seviyorum araba kullanmayı seyahat etmeyi çok zor bir meslek ömür biter yol bitmez Allah hepsine sabır versin.

Taksim olmasını isterdim bundan 10 yıl önce kafayı çalıştırıp bir plakam olsaydı ne iyi olurdu büyük bir servetin sahibi olurdum.

Türkiye’de Mart ayında devreye girecek olan TAXİ EU projesi şimdiden hayırlı olsun İstanbul da olması çok güzel bir şey

Alişan 14 şubat şubat sevgililer gününün’de tüm Taksicilerin sevgililer günü’nü kutlarım Ben 14 yıldır sevgililer günü’nü sevgilisiz kutluyorum bir süpriz yok yine boşum Hayatımda bir kere sevgilim oldu oda çok maliyetli olmuştu genelde sevgililerimi sevgililer gününe 1 ay kala bırakıyorum 14 Şubat’da Kıbrıs Nuh’un Gemisinde sevgili Asena ile beraberiz.

Alişan Demet Akalına açmış olduğu davanın da mayıs ayında ilk duruşmasının olduğunu söyledi ve Taxi Eu ya Ertan Uçar başkanla beraber bindi arabayı kendi kullandı gece tarifesi açmışım dedi 200 TL yi başkandan kaptı.

Tavukları pişirmişem Hacıyı da çarşıya göndermişem Türkçe söyledi Almanca’ya çevir bakalım dedi Almanları Coşturdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu