Albüm & SingleAlternatifMüzikVideo

Anıl Başaloğlu – Çocuk Yayında

Anıl Başaloğlu'nun, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan "Çocuk" isimli tekli çalışması yayında!

Anıl Başaloğlu’nun, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan “Çocuk” isimli tekli çalışması, video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Sözü ve müziği Anıl Başoğlun’a ait şarkının aranjesini  Fundamental yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Hakan Demir oturuyor.

 

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

 

ANIL BAŞOĞLU KİMDİR?

“BEN ANIL BAŞALOĞLU. 32 YAŞINDAYIM .ÖZEL BİR ŞİRKETTE SİPARİŞ SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. MÜZİK HAYATIMA ÇOK KÜÇÜK YAŞLARDA BABAMIN GİTAR ALMASI İLE BAŞLADIM. ÇOK UZUN ZAMAN ROCK MÜZİK YAPTIM VE BU TARZDA BİR ÇOK BESTE HAZIRLADIM. REGGAE MÜZİĞE HER ZAMAN İLGİ DUYDUM VE BU SEFER REGGAE BİR ŞARKI YAPTIM. KENDİMİ BİLDİM BİLE SÜREKLİ GİTAR ÇALARIM VE BESTELER YAPARIM. BU KONUDA YETENEKLİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM.’’ÇOCUK’’ ŞARKIM İLK PROFESYONEL ÇALIŞMAM OLDU.AMA BU SADECE BAŞLANGIÇ VE BİR ÇOK YENİ ŞARKILARDA YAPACAĞIM. BU İŞTE EN ÖNEMLİ FAKTÖRLERDEN BİRİ ‘’ŞANS’’ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. EĞER ŞANSIM YAVER GİDERSE BENDE KENDİMİ GÖSTERMİŞ OLACAĞIM.HERHANGİ BİR KORKUM YOK. SADECE HEYECANLIYIM VE MERAK İÇİNDE ŞARKIMIN GETİRECEĞİ AŞAMALARI BEKLİYORUM. MÜZİKTEN ASLA VAZGEÇMEDİM VE ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM. EĞER İNSANLARA BENİM HİSSETTİĞİM DUYGUYU AKTARABİLİRSEM BAŞKA BİR İSTEĞİM OLMAZ.EĞLENCELİ VE ENERJİK BİR ŞARKI YAPTIM. UMARIM İLERİKİ ZAMANLARDA MEYVESİNİ TOPLARIM. İYİ DİNLEMELER…”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.