Müzikonair Anıl Durmuş’un Şarkısı Sezen Aksu Şarkısını Akıllara Getirdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Anıl Durmuş’un Şarkısı Sezen Aksu Şarkısını Akıllara Getirdi

Sezen Aksu'nun Kahpe Kader isimli şarkısıyla Anıl Durmuş'un Kafayı Yaktım şarkısı arasındaki müzik benzerliği dinleyenleri şaşırttı.

Sezen Aksu’nun Kahpe Kader isimli şarkısıyla Anıl Durmuş’un Kafayı Yaktım şarkısı arasındaki müzik benzerliği dinleyenleri şaşırttı.

Sözleri Anıl Durmuş ve Mert Demir, müziği Mert Demir imzalı Kafayı Yaktım şarkısı geçtiğimiz yıl ocak ayında müzikseverlerle buluşmuştu. Ancak şarkının giriş kısmının Sezen Aksu’nun 2000 yılında yayımlanan sözleri Sezen Aksu, müziği Arto Tunçboyacıyan’a ait Kahpe Kader şarkısıyla benzerliği dinleyenleri şaşırttı.

Şu sıralar Antidepresan şarkısıyla başarılı bir çıkış daha yapan Mert Demir’in Melike Şahin ile iş birliği yaptığı Pusulam Rüzgar şarkısının da çalıntı olduğuna dair çeşitli yorumlar yapılmıştı.

Sezen Aksu – Kahpe Kader

Anıl Durmuş – Kafayı Yaktım

İlgili Haber: Melike Şahin ve Mert Demir’in Pusulam Rüzgar Şarkısı Çalıntı Mı?

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)