Müzikonair Ayça Varlıer Ajda Pekkan’ın Hayatını Anlatan Film İçin Amerika’dan Dönecek! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ayça Varlıer Ajda Pekkan’ın Hayatını Anlatan Film İçin Amerika’dan Dönecek!

Ajda Pekkan'ın hayatının beyazperdeye uyarlanacak olması büyük bir heyecan yaratırken Ajda Pekkan'ı kimin canlandıracağı merak konusu oldu.

Pop müzik tarihine damga vuran Ajda Pekkan’ın hayatının beyazperdeye uyarlanacak olması büyük bir heyecan yaratırken Ajda Pekkan’ı kimin canlandıracağı merak konusu oldu. İlk olarak Serenay Sarıkaya’nın ismi konuşulsa da, sonrasında gözler Ayça Varlıer’e çevrildi.

Sabah’tan Ömer Karahan’ın haberine göre saçları sarıyken gençlik dönemine benzetilen Ayça Varlıer, sahne repertuarında Ajda Pekkan’ın şarkılarına ağırlık vererek dikkat çekti. Varlıer’in enerjisi, sahne performansı, dansları ve Ajda Pekkan şarkılarını başarıyla seslendirmesi, onu bu önemli projede öne çıkardı. Varlıer’in, Ajda Pekkan’ı canlandırmak için Amerika’da geçirdiği iki yılın ardından şubat ayında Türkiye’ye döneceği öğrenildi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)