Aykut Gürel: Serenay'a Albüm Teklif Ettim Kabul Etmedi Alçak! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Aykut Gürel: Serenay’a Albüm Teklif Ettim Kabul Etmedi Alçak!

Ünlü müzisyen ve prodüktör Aykut Gürel, ''Serenay'a (Sarıkaya) albüm teklif ettim, kabul etmedi alçak'' dedi.

Demet Evgar, Gonca Vuslateri, Bülent Şakrak ve Gökçe Bahadır gibi oyunculara yaptığı albüm projeleriyle öne çıkan Aykut Gürel, Hürriyet’ten Savaş Özbey’e konuştu. Gürel, ”Beren Saat mi Serenay Sarıkaya mı?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı. Ünlü prodüktör albüm teklifinde bulunduğu Serenay Sarıkaya için ”Serenay’a albüm teklif ettim kabul etmedi alçak!” ifadelerini kullandı.

Hakaret anlamında söylenmediği belirtilen ‘alçak’ kelimesi için ”Hani bazen çok değer verdiklerimizi, hatta çocukları bile kötü sözlerle severiz ya, “Seni çirkin” diye… Öyle bir lafı onun” açıklaması belirtildi.

90’lar pop müziği ile ilgili konuşan Aykut Gürel, ”90’lar rönesans gibi iz bıraktı ancak… Tüp patlaması gibi üstünü boyadılar”

İşte Aykut Gürel’in öne çıkan açıklamaları;
  • (Bergüzar Korel ve Gökçe Bahadır) Her ikisiyle de çalışmak kolay değil. Çünkü yalnızca onlarla değil, ekipleriyle de çalışmak zorunda kalıyorsun. Bu da çok yorucu…
  • Müzikte mühendislik olduğu kesin. Ve tartışmaya kapalı bir konu bu.
  • Sahne önü kolektif bir durum. Çok şanslı birliktelikler kurulursa tadından yenmez. Ama arkası daha bireysel, daha özgür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)