Müzikonair Aylin Aslım’dan Işın Karaca’ya Tepki: Çocuğun İçin Endişe Ettiğin Konu Gülşen Mi Vizyonsuz? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aylin Aslım’dan Işın Karaca’ya Tepki: Çocuğun İçin Endişe Ettiğin Konu Gülşen Mi Vizyonsuz?

Gülşen'in sahne kıyafetleri hakkında "Bu ülkeye göre hareket etmeli. Ben de kız annesiyim" diyen Işın Karaca, sosyal medyada yoğun eleştiri aldı. Aylin Aslım da eleştirenler arasında yer alarak tepkisini gösterdi. 

Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında “Bu ülkeye göre hareket etmeli. Ben de kız annesiyim” diyen Işın Karaca, sosyal medyada yoğun eleştiri aldı. Aylin Aslım da eleştirenler arasında yer alarak tepkisini gösterdi.

Işın Karaca, tatil yapmak için gittiği Uludağ’da gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında soruları yanıtlayan şarkıcı, yeniden eleştiride bulunarak, “Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum.” demişti.

Sosyal medyada yoğun tepki alan bu sözlere eski orkestra çalışanı da, “Pandeminin ortasında bize “düşük bütçeli bi orkestra ile dönemsel olarak Ege’de çalacağım ama yolumuz hep beraber sakın aksini düşünmeyin” diyip, sonra da herkesi nasıl sutladıgını anlatsın… Bu ülkeye göre hareketin ta kendisi çünkü :))” sözleriyle tepkisini göstermişti.

Işın karaca’ya bir yanıt da Aylin Aslım’dan geldi. Aslım, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Karaca’ya, “İnsan ne kadar işsiz kalırsa kalsın, bu kadar işsiz olmamalı. Bu ülkede şu an çocuğun için endişe ettiğin konu Gülşen, öyle mi vizyonsuz?” diyerek sert tepki gösterdi.

İlgili Haber: Işın Karaca’nın Gülşen Eleştirisine Eski Orkestra Çalışanından Yanıt: O Önce Herkesi Nasıl Şutladığını Anlatsın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)