Müzikonair Berkay: “Lakayt Ve Küstah Tavır” ! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Berkay: “Lakayt Ve Küstah Tavır” !

Şarkıcı Berkay’ın, Arda Turan ile olan mahkemesinde aylık gelirini bin TL olarak söylemesi sosyal medyada birçok tepkiye sebep olmuştu. Hatta Ahmet Hakan’da bir yazısında bu olaya değinerek Berkay’ı oldukça fazla eleştirmişti. Bunun üzerine Berkay, Ahmet Hakan’ı arayarak olayı açıklığa kavuşturdu.

Berkay: “Mahkeme salonunda duruşma başlamadan önce zabıt katitibi, kimlik bilgilerimizi alırken aylık gelirlerimizi de sordu.Arda Turan bu soruya lakayt ve birazda küstah bir tavırla ‘300 bin Euro’ diye cevap verince biraz sinirlendim. Edasına, tavrına, tarzına kızgınlığım. Asgari ücretin 2 bin lira olduğu bir ülkede aylık kazancın bu tarzda ifade edilmesine tepki olsun diye bende aylık gelirim bin lira dedim. Bin lira yerine 1 lira deseydim niyetim daha net anlaşılırdı.”dedi.

Telefon konuşmasının ardından Ahmet Hakan yeni bir yazı yayınladı.

İşte o çok konuşulan olaya açıklık getirecek yazı:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)