MüzikMüzik Haber

Buket Güngördü Dream Türk TV’den Ayrıldı

Dream Türk TV'de müzik direktörlüğü ve konuk koordinatörlüğü görevini başarıyla yürüten Buket Güngördü, 2013 yılından bu yana başarıyla sürdürdüğü görevinden ayrıldı.

Dream Türk TV’de müzik direktörlüğü ve konuk koordinatörlüğü görevini başarıyla yürüten Buket Güngördü (Atabay) 2013 yılından bu yana başarıyla sürdürdüğü görevinden ayrıldı.

Kısa bir süre önce dünyaevine giren Buket Güngördü Atabay, ”1 Mart 2013’ten beri yürüttüğüm Dream Türk Müzik Direktörlüğü & Konuk Koordinatörlüğü görevimden kendi isteğimle ayrılıyorum. Geride defterler dolusu notlarımı bırakıyorum. Yanıma güzel anılarımı, iş yeriyle sınırlı kalmayan arkadaşlıklarımı, dostluklarımı alıyorum. Bu yüzden ilk teşekkürrüm yöneticilerime ve mesai arkadaşlarım. Son teşekkürüm de her şarkıda, her klipte heyecanını paylaştığım, tanıyıp, tanışıp müziğin büyülü gücüyle buluştuğum sanatçı dostlarıma ve onların ekiplerindeki  PR & basın danışmanı yol arkadaşlarıma” dedi.

‘Benden şimdilik bu kadar’ ifadelerini kaydeden Buket Güngördü, ”Bu şarkı burada bitmez” sözleriyle yeni atılımlarının sinyallerini verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu