Müzikonair Bülent Ersoy ve Menajerine Tazminat Davası Açıldı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bülent Ersoy ve Menajerine Tazminat Davası Açıldı!

Bülent Ersoy'un 21 kişilik orkestrasının davulcusu Ahmet İzgi, Ersoy ve menajerine karşı maddi ve manevi tazminat davası açtı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) gerçekleşen pandemi döneminde, sahte PCR test sonuçları nedeniyle bir ay boyunca otelde tutulan ve ardından bir ay da cezaevinde hapis cezası çeken Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestrasının davulcusu Ahmet İzgi, Ersoy ve menajerine karşı maddi ve manevi tazminat davası açtı.

Ahmet İzgi, tahliye edilip ülkeye döndükten sonra yaptığı açıklamada, “Bülent Hanım bize hiç yardımcı olmadı” ifadesini kullanmıştı. İzgi, Kıbrıs’ta en yoğun dönemde mahsur kaldığını ve bu durumun büyük maddi zarara neden olduğunu belirterek, Bülent Ersoy ve menajer Haluk Şentürk’e karşı 50 bin lira manevi ve 1.000 lira maddi olmak üzere toplamda 101 bin liralık tazminat davası açtı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)