MüzikMüzik Haber

Bülent Serttaş: Şov Dünyasında Kendimizi Her Daim Göstermemiz Gerekiyor

Bülent Serttaş, Habertürk gazetesinden Şeyda Odabaş'a verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bülent Serttaş, Habertürk gazetesinden Şeyda Odabaş’a verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yeni şarkısı ‘”FilHakika”nın hikayesinden bahseden Serttaş, “Şarkının sözleri elime ulaştığında melodisi ve ritmi hemen içimde uyandı. Hemen besteleyerek eğlenceli bir şarkı ortaya koymak istedim. En çok ilgimi çeken ise FilHakika ismi oldu. Klibi çok sevdiğim bir aile dostumun çiftliğinde çektim. Göründüğü gibi çok keyifli ve renkli bir klip oldu bizim için.” dedi.

Bodrum Şarkıları Herkesin Favorisi Olmuştur 

“Bodrum Akşamları” şarkısının kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirten sanatçı şu ifadelere yer verdi: “Şarkı alışılmış Bülent Serttaş şarkılarından çok farklıydı ve şu anda Bodrum’un marşı haline gelmiş durumda bu yüzden bende yeri çok ayrıdır çünkü yediden yetmişe herkesin eğlenerek dinlediği favori şarkı olmuştur. Bu kadar geniş bir kitleye hitap etmek benim için bir gurur kaynağı”

Hem Kadınlar Hem de Erkekler İçin Geçerli 

Sahnede giyilen iddialı kıyafetler tartışması hakkında yorumunu dile getiren şarkıcı, “Sanatçılar olarak şov dünyasında kendimizi her daim göstermemiz gerekiyor. Bu hem kadınlar hem de erkekler için geçerli. Kıyafet konusuna gelince bu kadınlar için daha tartışmalı olsa da kişinin kendi tercihi ve kendi kararı. Kişi kendine neyi yakıştırıyorsa onu giyinmeli.” cümlelerini kurdu.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu