Müzikonair Burak King Sony Music Türkiye ile El Sıkıştı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Burak King Sony Music Türkiye ile El Sıkıştı

Sony Music Türkiye Genel Müdürü Özden Bora, şirketin bünyesine bir önemli ismi daha kattı.

Burak King, Sony Music Türkiye ile el sıkıştı. Sony Music Türkiye Genel Müdürü Özden Bora, şirketin bünyesine bir önemli ismi daha kattı. Ünlü rapçi Burak King, Sony Music Türkiye etiketi taşıyan üç yeni şarkısı için anlaşma imzaladı.

Burak King, ‘Rap İçimden’, ‘Derde Çareler’ ve ‘Artık Zora Gelmiyorum’ adlı şarkılarını kliplendirdi.Rapçi Burak King müzik şirketini değiştirdi.

Sony Music Türkiye Genel Müdürü Özden Bora göreve geldiği günden bu yana yaptığı sanatçı transferleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Daha fazlası…

Sony Music tarafından art arda duyurulan Cem Belevi, Emir ve Feridun Düzağaç isimleri ile Sony Music ekim ayına hızlı başladı.Daha önce Taş Plak ile çalışan Cem Belevi Sony Music’e transfer oldu. Pop müziğin başarılı isimlerinden Emir ise Sony Music ile sözleşmesini yeniledi. Emir’in yakın zamanda Mustafa Ceceli aranjörlüğünde yeni çalışmasını müzikseverlerle buluşturacak.

Öte yandan Özden Bora, son albümü ‘Dinle’yi DMC etiketiyle çıkaran Feridun Düzağaç’ın Sony Music Türkiye’ye katıldığını duyurdu.

İlgili Haber: Sony Music Türkiye Peş Peşe Duyurdu!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu