Müzikonair Burak Sezen Konser, Gebzeli Çocuklar İçin Unutulmaz Bir Anı | Müzikonair
KonserSahne Sanatları

Burak Sezen Konser, Gebzeli Çocuklar İçin Unutulmaz Bir Anı

Burak Sezen Konser

 

Burak Sezen Konserde Gebzeli Miniklerle Buluştu

Burak Sezen, Gebze’de yarıyıl tatili etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerde Gebzeli miniklerle bir araya geldi. Bu özel buluşmada, Sezen’in muhteşem şarkıları eşliğinde minikler keyifli bir gün geçirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Mutlu Şehir Kocaeli vizyonuyla gerçekleştirdiği etkinlikler, çocukların ücretsiz olarak tiyatrolar, sinemalar ve konserlerle eğlenme fırsatı bulmasını sağlıyor. Yarıyıl tatili boyunca Kocaeli Kongre Merkezi ve Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikler, miniklerin unutulmaz anılar biriktirmesine olanak tanıyor.

Burak Sezen Konser

Burak Sezen ile Çocuk Şarkıları

TRT çocuk programcısı Burak Sezen’in “Burak Abi’yle Çocuk Şarkıları” isimli programı, Gebzeli miniklere unutulmaz bir gün yaşattı. Bu özel programda, minikler Burak Abi ve ekibiyle birlikte eğlenceli oyunlar oynadı ve sevilen şarkıları birlikte söyledi. Programın başında, Konya’dan Mevlana Celalettin Rumi kuklasıyla semazen gösterisi gerçekleştirildi. Ardından, Karadeniz ve Ege bölgelerinin danslarıyla Türkiye’nin farklı renkleri çocuklarla buluştu. Burak Sezen’in seslendirdiği “Türkiye’yiz Biz, Beraberiz Biz” adlı eser, minikler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Burak Sezen’in müzik dolu gösterisi, miniklere unutulmaz bir müzik ve eğlence deneyimi yaşattı.

Minikler İçin Eğitici ve Eğlenceli Etkinlikler

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk etkinlikleri, eğitici ve özgün içerikleriyle sahnelenen çocuk tiyatrolarıyla çocuklara hem eğlence hem de öğrenme imkanı sunuyor. Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Doktor Panço” tiyatro gösterisi, minikler tarafından büyük bir beğeniyle izlendi. Bu eğlenceli tiyatro gösterisinde, bir doktorun hayvanlarla olan maceraları, çocukların keyifle takip ettiği bir dille anlatıldı. Minikler, bu tiyatro gösterisiyle hem eğlendi hem de öğrendi.

Etkinliklerin Devamı

Burak Sezen Konser

Gebze’deki yarıyıl etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Palyaço Düdü Çocuk Tiyatrosu, Nasreddin Hoca Çocuk Tiyatrosu, İllüzyon Bubble Show ve Volkan Abi Çocuk Şarkıları gibi birbirinden eğlenceli etkinlikler, çocukları bekliyor. Bu etkinlikler, Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ve çocuklar için 2 seans halinde gerçekleştirilecek. Gebzeli minikler, bu etkinliklerle yarıyıl tatillerini eğlenceli ve unutulmaz kılacaklar.

Eğitici ve eğlenceli etkinliklerle dolu olan yarıyıl tatili, Gebzeli minikler için unutulmaz anılarla dolu bir deneyim haline geliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler, çocuklara keyifli bir tatil geçirme imkanı sunarken, aynı zamanda eğlence ve öğrenme deneyimini bir araya getiriyor. Gebze’deki minikler, Burak Sezen ile bir araya gelerek eğlenceli oyunlar oynayıp şarkılar söyleme fırsatı buluyor. Bu etkinlikler sayesinde minikler, müzik ve eğlence dolu bir gün geçiriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu