MüzikMüzik Haber

Burcu Güneş’ten Dikkat Çeken Açıklama: Ses Teşhirim Hepsine Bin Basar!

Burcu Güneş, Hürriyet gazetesinde Kelebek'e verdiği röportajda Savaş Özbey'in sorularını yanıtlayarak önemli açıklamalarda bulundu. 

Burcu Güneş, Hürriyet gazetesinde Kelebek’e verdiği röportajda Savaş Özbey’in sorularını yanıtlayarak önemli açıklamalarda bulundu.

Adrenalin Beklentimi Kalabalıkta Şarkıları Beraber Söylemek Sağlıyor

Burcu Güneş, müzisyen kızı olmanın avantajları olduğu kadar dezavantajı da olduğunu belirterek, “Müzik aşkıyla doğup müzisyen olmayan aileye mensup birine göre avantajları çok elbette. Ama benimki baskın bir baba olduğu için, bazı küçük dezavantajları da olmadı değil” dedi.

Sahnede olmayı en vazgeçilmez yer olarak tanımlayan şarkıcı, “Konserlerin her biri özel. Ayırt etmek haksızlık olur. Şunu söyleyebilirim: Benim adrenalin beklentimi en çok kalabalıkta tüm şarkıları beraber söylediğimiz konserler karşılıyor” ifadesini kullandı.

Bazı Değerler Çağdaşlık Adı Altında Yok Sayılmamalı!

Güneş, iddialı sahne kostümleri hakkında yaptığı eleştirilere açıklama getirerek şu cümlelere yer verdi: “Müzik sektörünün sadece ülkemizde de değil, tüm dünyada giderek yozlaşmasına yönelik söylemlerim hep oldu. Olacak da. Bu bir sanatçı kaygısı. Rihanna en sonunda iç çamaşırı markası açtı mesela. Geldiğimiz yer belli. Müthiş bir dejenerasyon ve yozlaşma. Bazı değerler çağdaşlık adı altında yok sayılmamalı. Özgürlük hepimiz için önemli. Ama zihinsel özgürlük, ifade özgürlüğü, maddi özgürlük… Bunları tam olarak çözdük de sahne kıyafetleriyle mi naralar atıyoruz?”

“Doz çok önemli” diyen şarkıcı, sözlerine “Bir tasarım askısı veya iç çamaşırı modeli olmadığını unutmamak gerek. Bunu başaramazsan iş avamlaşır. Karşınızda sizi seven bir kitle varsa çuval da giyseniz olur. Nasıl cesurca “sergilendiğinizin” pek de bir önemi yok. Benim ses teşhirim hepsine bin basar!” diye ekledi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu